Sayı 4
Bizden

Dijital Dönüşümün Mimarları Burada Yetişiyor: n-telligent institute

n-telligent institute çatısı altında, teknolojiyi katma değere dönüştürerek yarına liderlik edecek mühendisleri yetiştiriyoruz.
Dijital Dönüşümün Mimarları Burada Yetişiyor: n-telligent institute

Teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişirken, inovasyonu en çabuk benimseyen kazanıyor. Bu nedenle, geleceğin liderlerinin sadece iyi birer yönetici olmaları yetmiyor; çevik metodolojilerden DevOps uygulamalarına kadar yeni nesil teknolojilere de hakim olmaları gerekiyor. Bugünün iş dünyasında rekabetçi kalabilmek için mevcut yetkinliklerin sürekli güncellenerek, sahip olunan bilgilerin yarına uyarlanması gerekiyor.

Türkiye’nin dijital dönüşüm mimarı Netaş, teknoloji sektöründe 50 yılı aşkın deneyimiyle hayata geçirdiği n-telligent institute çatısı altında yarının teknoloji dostu liderlerini yetiştiriyor.

Yeni nesil bir eğitim merkezi olan n-telligent institute, ArGe alanında yetkinliğe sahip bilişim eğitmenleri eşliğinde teknolojinin hızına ayak uydurabilecek yetenekli insan kaynağını yetiştiriyor. Global teknoloji devi ZTE iş birliğiyle hazırlanan eğitsel içerikler, durmaksızın değişen bir pazara yön verecek liderlere gerekli donanımı sunuyor.

Kişisel yeteneklere göre özelleştirilmiş, online eğitimler

Güncel teknolojiye odaklanan ve sürekli yenilenen eğitimler, kişisel beceri ve niteliklere uygun şekilde özelleştirilerek en yüksek fayda sağlanıyor. Enstitü çatısı altında faaliyet gösteren Değerlendirme Merkezi, çalışanların sürekli gelişimi için destek sağlıyor. Y ve Z nesillerinin ihtiyaç ve beklentileri gözetilerek hazırlanan eğitimler yüksek erişilebilirlik için hem sınıf içi olarak hem de çevrimiçi platformlar üzerinden sunuluyor. Yetkin bilişim uzmanlarının yanı sıra güncel teknolojiyi yakından takip eden duayen akademisyenler de n-telligent institute eğitim kadrosunu oluşturuyor.

Teknoloji ve sosyal yetkinlik eğitimi aynı çatı altında

n-telligent institute, yarının lider mühendislerini yetiştirmek için tasarladığı eğitimleri teknoloji odaklı eğitimler ve sosyal yetkinliğe yönelik eğitimler şeklinde iki ana bölüm altında topluyor. Liderleriyle birlikte büyümek isteyen kurumlar, 6 ana başlıkta ve 20 alt başlıkta düzenlenen eğitimlerden yararlanabiliyor.

Yeni nesil teknoloji eğitimleri

Netaş'ın uzun yıllara dayanan mühendislik yetkinliklerini esas alan bu eğitimler, her biri iş dünyasında mega trend haline gelmiş olan ve etkileri uzun yıllar devam edecek iletişim teknolojilerine odaklanıyor:

 • Siber güvenlik

  Web uygulama güvenlik testlerinden, mobil güvenliğe; sızma testlerinden veritabanı güvenliğine kadar siber güvenlik alanındaki tüm trendler detaylı biçimde işleniyor.

 • Çevik yönetim

  Büyümek isteyen şirketlerin olmazsa olmazı çevik yönetim konusu ele alınıyor ve PSM1 sınavı için hazırlık sağlanıyor.

 • Yazılım test hizmetleri

  Performans ve yük testi, ISTQB eğitimi, Spring ve React ile test odaklı web uygulaması geliştirme eğitimlerine odaklanıyor.

 • Büyük veri bilimi

  Büyük veriden daha etkin fayda sağlamak için Python ve Machine Learning eğitimlerini içeriyor.

 • Yazılım

  En güncel yazılım teknolojileri olan Kubernetes, Docker ve Container teknolojilerine odaklanıyor.

 • İş ortağı teknolojileri

  Dünyanın 1 numaralı CRM uygulaması Salesforce ürün ve hizmetleri konusunda uzmanlaşmak isteyenlere sertifika eğitimi sunuyor.

Yetenek farkındalığı için sosyal yetkinlik eğitimleri

n-telligent institute, iş dünyasına öncülük edecek liderlere ihtiyaç duyacakları sosyal yetkinlikleri, alanında uzman eğitmenler eşliğinde sunuyor. Bu eğitimler kapsamında liderlik, çatışma yönetimi, koçluk, etkili iletişim, ekip yönetimi, problem çözme, satış ve strateji gibi ince beceri eğitimleri ve teknik eğitimler sunuluyor.

n-telligent institute’ün sağladığı faydalar

Terzi işi tasarlanmış lider eğitimleri sayesinde sürekli gelişim sağlayarak, yeni nesille birlikte ortaya çıkan farklı beklentileri karşılamak için gerekli donanıma sahip olmaya olanak tanıyor. Teknoloji algısı güçlü mühendis liderler ile durmaksızın değişen pazarda elde edilen yeni beceriler sayesinde, rekabet gücünü artırmaya destek oluyor.