Sayı 4
Bizden

Odağımız Pazara Yön Verecek Liderler Yetiştirmek

Seda Önay - n-telligent institute Yüksek Teknoloji Eğitim Merkezi YöneticisiTeknolojinin eğitimde değeri artıyor. Teknolojiyle beraber eğitim daha da ön plana çıkıyor. Bugün kendinize yapacağınız yatırım yarın anında size misliyle geri dönüyor. Neden mi? Çünkü ciddi ihtiyaç var. Kurumlar, çalışanlarının teknolojik yetkinliklerini arttırmaya çalışırken diğer yandan üniversite öğrencileri hangi teknolojiye eğileceğini anlamaya odaklanıyor. Tüm bu çabalar sonucu yine teknolojinin yardımıyla da almak istediğiniz eğitim bir tıkla size ulaşıyor. Size de sadece eğitime odaklanmak ve yetkinliklerinize yenisini eklemek kalıyor.

Netaş’ın köklü geçmişi ve konusunda uzman çalışanlarından oluşan kadrosuyla, n-telligent institute yüksek teknoloji eğitim merkezi olarak teknolojinin hızına ayak uydurabilecek yetenekli insan kaynağı yetiştiriyoruz. Kurumların ihtiyaçlarına göre eğitim içerikleri tasarlıyoruz, rekabetçi kalabilmelerini sağlayacak şekilde çalışanlarının bilgi seviyesini arttırmak üzere gerekli donanımı sunuyoruz. Farklı sektör tecrübesi olan eğitmenlerimizin teknoloji bilgi seviyesi sayesinde pazara yön verecek liderler yetiştirmeyi odağımıza alıyoruz.

Bugün veri ve yapay zekanın getirdiği ekonomi ile çalışanlarımızı bulut bilişim ve ürün geliştirme alanlarında birçok yeni görev ve sorumluluk bekliyor. 5G hızıyla IoT çalışmaları da hız kazandı. Bununla beraber siber güvenliğin önemi artıyor, web ve mobil uygulamaların test çalışmaları öne çıkıyor...

Yetkinlikler ve beceriler alanındaki dönüşüm sizin elinizde. Hızlı, yenilikçi ve çevik liderler yetiştirmek için sizleri n-telligent institute ile tanışmaya davet ediyoruz.


Seda Önay
n-telligent institute Yüksek Teknoloji Eğitim Merkezi Yöneticisi