Sayı 4
Gelişmeler

Bootcamp’te İletişim Rüzgarı!

Bootcamp’te İletişim Rüzgarı!

Netaş ailesine yeni katılan test mühendisleri, dahil oldukları Bootcamp eğitim maratonunun son gününde iç eğitmenimiz Anıl Aksaç’la gerçekleştirdikleri ‘Etkili İletişim’ eğitiminde, değişen ve dönüşen iş hayatında nasıl doğru iletişim kurmaları gerektiğini öğrenirlerken, keyifli workshoplar ve uygulamalar ile de öğrendiklerini pekiştirdiler.

Katılımcılar eğitimle ilgili görüşlerini dile getirdi:

Jülide Kayapınar: “Çok keyifli bir eğitim oldu. Oldukça interaktif geçti ve daha uzun sürseydi bile keyifle dinleyebilirdim. Bu eğitim için çok teşekkür ederim.”

Yağmur Öner: “Eğlenceli ve katılımcıların aktif katıldığı bir eğitim oldu yine.”

Ayşe Kılınç: “Eğitmenin enerjisinin ve samimiyetinin herkese geçtiğini ve bizi kendimize getirdiğini düşünüyorum. Eğitim bende yeni bir kapı açtı. Eğitim içerisinde insan psikolojisine de değinilmesi fazlasıyla ilgi çekiciydi.”

Ferhat Geyik: “Eğitmenimizin vermiş olduğu pozitif enerjinin etkileri hala üzerimde.”

Serhat Öztürk: “Üst düzey bir eğitimdi gerçekten. Bol etkileşimli ve faydasının hissedilir olması herkesi eğitimin içinde tuttu.”

Tuğçe İnce: “Eğitmenin eğitimi yürütme akışı ve enerjisi inanılmazdı, bu sayede eğitime katılım sağlamak konusunda kendimi çok rahat ve motive hissettim.”

Burak Turan: “Enerji süperdi. Eğitmenin herkesi eğitime dahil etmesi, takımın enerjisini yükseltecek aktiviteler yapması eğitimi çok güzel bir hale getirdi. Teşekkürler.”

Bartu Erbaş: “Eğitim o kadar keyifliydi ki, hiç bitsin istemedim. Keşke daha uzun olsaydı.”

Gizem Demirtaş: “Her şey için çok teşekkür ederim. Çok verimli, keyifli bir eğitimdi. Etkili workshop için de ayrıca teşekkür ederim. Eğitmenimizin enerjisi ve güler yüzlülüğü sayesinde güzel, verimli bir kapanış toplantısı yaptık. Her şey için tekrar teşekkür ederiz.”